Běh pro Kleofáše

27. 12. 2018

Rovnou celý tým finančního poradce Kamila Jandy se zúčastnil běžeckého závodu na podporu Hospicové péče sv. Kleofáše. Akce pro malé i velké se s velkým ohlasem konala už popáté!

Běh pro Kleofáše

Kilometrová rovinatá trasa pro děti, 12km terénní trasa pro pokročilé. Tak vypadal již 5. ročník běžeckého závodu v Lázeňském parku Třeboň, který se konal na podporu Hospicové péče sv. Kleofáše.

Na akci byl připravený doprovodný program pro všechny. Děti se mohly „vyřádit“ na skákacím hradě, nechat si namalovat obrázek na obličej nebo si půjčit koloběžku.

Závodu se zúčastnil také finanční poradce Kamil Janda s celým týmem včetně své pravé ruky Ivety Marhounové. „K této akci jsme se dostali přes naši klientku, která v organizaci pomáhá. Požádala nás o pomoc a my se této příležitosti náležitě ujali – společně jsme zajistili skákací hrad a stánek s omalovánkami. Závod jsme podpořili také během a finanční podporou. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci dobré věci, a navíc jsme to pojali jako teambuildingové příjemně strávené dopoledne. Příští rok se těšíme na již šestý ročník," shrnula Iveta.

0

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK