Ohlédnutí za benefičním mikulášským koncertem v Psárech

24. 1. 2019

Předvánoční setkání rodin s dětmi a klientů Domova Laguna s mikulášskou nadílkou, skvělou hudbou, zábavným doprovodným programem a svátečním pohoštěním probíhalo ve skvělé atmosféře. Stejně jako minulý rok, i letos se ho zúčastnil finanční poradce Ľuboš Mrázik, který Domov Laguna podporuje už několik let.

Ohlédnutí za benefičním mikulášským koncertem v Psárech

Během odpoledne a večera si klienti a návštěvníci Domova Laguna Psáry užili magické představení kouzelníka Paula Merilda, zahráli a zazpívali jim Vojtěch Šenkýř, Matěj Tauš a The Stokes, kapela Naděje nebo František Nedvěd ml. se svým bandem. Nechyběl samozřejmě Mikuláš a jeho povedená parta s nadílkou pro děti a klienty Domova.

„Jménem pořadatele akce, spolku Kultura na dlani, bych velmi rád poděkoval všem příchozím, kteří podpořili dobrou věc, a našim skvělým partnerům za jejich podporu letošní benefiční mikulášské akce v Domově Laguna Psáry! Především chci jmenovat Středočeský kraj, Partners Financial Services, AW TOOLS INTERNATIONAL, GREEN DAVID, Matthew K. Laker, MA -  American Therapist in Prague, Cyklo Point Labské Chrčice a agentury Cathedral a Persum PR. Zvláštní poděkování patří také Café de HONDURAS, ČSOB, MUDr. Janu Břízovi, CSc., MBA a Pavlu Brabačovi z FPS Repro. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na samotný Domov Laguna Psáry,“ řekl Mgr. Petr Lein, předseda spolku.

Domov Laguna Psáry nabízí dětem, mládeži i dospělým lidem s mentální retardací nejen profesionální speciálně pedagogickou péči, výchovu a vzdělávání, ale také normální lidský přístup a podmínky ke spokojenému životu. Domov je pro své obyvatele atraktivní nejen krásnou přírodou, která ho obklopuje, ale i vybavením nových moderních areálů, které nabízejí komplexní služby pro klienty s různou mírou a závažností postižení.

Zdroj: TZ Mikuláš Psáry

1

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK