Uspořádali jsme další ples jako poděkování. Děkujeme!

23. 4. 2019

Už čtvrtým rokem organizují poradkyně Partners Lucka Šmejkalová a Jarmila Kubalíková ples v Českém Brodě. Záměr? Poděkovat svým klientům a zároveň podpořit místní děti a mládež.

Uspořádali jsme další ples jako poděkování. Děkujeme!

Přes 200 lidí se sešlo na vyhlášeném Partners plesu v Českém Brodě, který už 4. rokem pořádají poradkyně Jarmila Kubalíková a Lucka Šmejkalová. „Je to vlastně jakési poděkování klientům, kteří nám na začátku dali důvěru a rozhodli se s námi spolupracovat,“ vysvětluje Jarmila.

Pro přípravu vždy osloví obchodní partnery z řad pojišťoven, bank a v neposlední řadě i partnerku společnosti Partners Jitku Lucbauerovou, aby akci podpořili a věnovali také dary do slosování vstupenek. Výtěžek ze vstupného pak putuje pro děti a mládež v Českém Brodě. „Tentokrát jsme vybrali skautské středisko Ing. Ládi Nováka, který za vybranou částku 21 300 korun zakoupí potřebné věci, na něž se nedostává prostředků," dodává Jarmila.

1

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK