Fotbalová smršť v Králíkách

24. 8. 2018

Fotbalová sezona v Králíkách nemohla odstartovat lépe. První zápas skončil vítězně pro tým FC Jiskra 2008, za něhož shodou okolností hraje i syn naší finanční poradkyně Kateřiny Dzurové. A že bylo na co se dívat.

Fotbalová smršť v Králíkách

FC Jiskra 2008 vstoupila na domácí půdě v Králíkách do nového ročníku 2018/2019 krajské I.B třídy vysokou výhrou 5:2 nad Sokolem Řetová. Tým poprvé nastoupil v nových dresech, které FC Jiskra 2008 věnoval fotbalový klub Amfora.

„Amfora na základě výzvy na svém Facebooku a webových stránkách věnovala a předala svoji zánovní sadu dresů Adidas fotbalovému klubu Jiskra 2008 z malého městečka Králíky. Na výzvu se ozvala paní Kateřina Dzurová a udělala dobře! Její 12letý syn Jakub fotbal hraje také, a to i přesto, že ho trápí nepříjemná nemoc epilepsie. Důležité však je, že hraje srdíčkem, a proto mu Amfora navíc předala fotbalový míč Adidas Liga mistrů! Všichni přejeme, aby dresy sloužily a přinesly mnoho dalších výher v zápasech,“ vyjádřil se klub Amfora.

A tým FC Jiskra bude mít z čeho vybírat, neboť mu přibydou další originální dresy – ty od Partners!

0

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK