Tenisový turnaj pro Lukáška

17. 10. 2018

Za příjemných letních teplot se odehrál tenisový turnaj Juve Cup v režii našeho finančního poradce Martina Neuhybela a jeho kolegů z týmu. A nebylo to jen tak. Během turnaje se konala sbírka na tříletého Lukáška.

Tenisový turnaj pro Lukáška

Již 3. ročník Juve Cupu uspořádali pro své klienty a známé poradci Partners: Martin Neuhybel, Jiří Nedělník, Aleš Palát, Tomáš Podaný, Pavlína Čuprová a Michal Odehnal. Turnaj proběhl v Brně - Kohoutovicích a účastnilo se ho 10 párů.

Během turnaje se udělala sbírka na malého Lukáška, který kvůli nevydařenému porodu přišel o půlku mozku. „Je to nejmladší člověk na světě, kdo zvládl přežít takovou operaci. Nyní se jeho rekonvalescence vyvíjí dobrým směrem. Lukášek s rodiči nás na turnaji navštívili a bylo to velmi emotivní,“ přiblížil chlapcovu situaci Martin Neuhybel.

Partners na sportovní akci dodali ceny pro účastníky i vítěze. Jediným zástupcem Partners „na bedně“ byl na 3. místě Jiří Nedělník se svým asistentem. V tomto turnaji šly však výhry stranou, cíl byl úplně jiný!  

0

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK